Vážení rodiče, na základě informace MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 11.ledna do 22.ledna 2021 bude výuka i NADÁLE probíhat pro žáky 1.a2.tříd prezenčně (ve škole; žáci a zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole), pro žáky ostatních ročníků distančně (on-line). Termín ukončení klasifikace za I.pololetí šk.roku 2020-2021 zůstává stejný – 22.ledna 2021.

Školní jídelna bude v provozu pro žáky I.a II.ročníku  s obědem v jídelně, pro žáky III.-IX.r. s možností brát oběd do jídlonosiče. Obědy budou PLOŠNĚ  přihlášeny, případné odhlášky prosím proveďte přes webové stránky ŠJ /telefonicky.

16 bannerobedy2 logo eu  vzp certifikati2 mezacek.jpglogo_kraj.png  sfzp2.jpg  sfzp.jpg