user_mobilelogo
Zajímavé pokusy aneb ochutnávka druhého stupně pro páťáky
 
Žáci 5. A měli možnost zúčastnit se hodin zajímavých pokusů. Zkusili si vyrobit sopku nebo samonafukovací balónek, viděli výrobu "sloní pasty" i faraonova hada. Paní učitelky jim na sobě předvedly i pokus s ohněm. Děti to ohromně bavilo a dvě hodiny utekly jako voda. Když se na závěr paní učitelky zeptaly, kdo se těší na chemii, viděly les rukou. A za to patří velké poděkování paní učitelce Brandtové, která pro děti tyto pokusy připravila a vzbudila v nich zájem o jinak ne příliš oblíbený předmět. 
Mgr. Pavla Vopatová  
Chemie_pro_páťáky_7.jpgChemie_pro_páťáky_4.jpgChemie_pro_páťáky_1.jpgChemie_pro_páťáky_6.jpgChemie_pro_páťáky_3.jpgChemie_pro_páťáky_2.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg