user_mobilelogo
Úterý 15.11.2022 bylo věnováno mediální gramotnosti a kritickému myšlení. Žáci 6.A, 7.B a 8.B se zúčastnili dvouhodinového programu, ve kterém formou hry objevovali nástrahy, které na ně v online světě číhají. Ukázali, že rozumí textu, umí poznat zmanipulované fotografie a manipulativní titulky, ví, že informace z internetu by si měli ověřit a nevěřit všemu, co na internetu naleznou. Snad si na to vzpomenou i v běžném životě 🙂. Fake news se můžete bránit i vy: https://www.fakescape.cz/proti-fake-news.
Děkuji paní lektorce, děkuji zapojeným učitelům a žákům.
Mgr. Irena Patková
školní metodik prevence
Fake_escape_1.jpg
Fake_escape_2.jpg
Fake_escape_3.jpg
Fake_escape_4.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg