user_mobilelogo

Díky souhře okolností a především cílené snaze třídní učitelky V.B Mgr.Šudomové mohly na přelomu roku (od prosince do února) proběhnou koncerty pro žáky 1., 2. a 5.třídy. Vystupovali na nich nikoli profesionální hudebníci, ale celkem sedm žáků 5.B. Na koncertech nejprve představili divákům své nástroje, kterých se sešla vcelku pestrá směs – kytara, flétna, housle, hoboj, ukulele, trubka a nechyběl ani klavír. Program pak sestával z několika skladeb a následně i hádanek, o jaké písně se jedná. Děti v publiku většinu těchto hádanek poznaly. Koncert se všem líbil, pro všechny byl  jistě i nezapomenutelným zážitkem, jak dokládají i fotografie.

Poděkování a obdiv patří  nejen vystupujícím páťákům, ale i jejich paní třídní učitelce, Mgr.Daně Šudomové.


koncert_žáků_1.jpg
Obrázek2.jpg

koncert_žáků_2.jpg

                                                                                                                                                               koncert_žáků_3.jpg
Obrázek5.jpg

Obrázek3.jpg

 

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg