V pátek 5. prosince 2025 zavítala do školy výjimečná návštěva – Mikuláš, čerti a andělé. Už od rána panovalo ve třídách napětí – děti sledovaly dveře, zda už nepřichází čert. Naštěstí se ukázalo, že žáci nejsou zralí pro peklo a čert nikoho neodnesl. Mikuláš odměnil nadílkou všechny hodné děti.
Takže zatímco pekelná brána zůstala pro letošek zavřená a všechny děti se bezpečně vrátily domů, učitelé už teď napjatě očekávají, zda si hodní žáci své chování udrží alespoň do Vánoc.




