Rozsvěcení vánočního stromečku před MěÚ Meziboří je velmi oblíbená akce pro všechny obyvatelé města Meziboří, a ani letos tomu nebylo jinak. Tradičně byla tato událost spojena se zpěvem dětí ze základní školy Meziboří. Málem jsme o tuto oblíbenou akci přišli kvůli vyhlášení nouzového stavu a s ním spojených opatření. Štěstí však stálo na naší straně, a tak se tato akce mohla konat, i když s různymi omezeními, kterými jsem si však tuto radostnou událost nenechali vzít. Je to čas, kdy se můžeme sejít s přáteli, známými a rodinou a nad teplým nápojem a pohledem na rozsvěcený stromeček se společně pobavit a nasát vánoční atmosféru.

Protože jsme jako pedagogové chtěli přispět k navození vánoční nálady, nekteří z nás se rozhodli, že si společně zazpíváme vánoční písně.

Vánoční_zpívání_2.jpg