user_mobilelogo
Schola Humanitas si pro žáky 8. a 9. ročníků naší školy připravila besedu s bývalým ředitelem ZOO Praha Petrem Fejkem. Velice poutavým způsobem jsme se seznámili jak s osobním životem P. Fejka, tak se samotným provozem zoo. Dalším z hlavních témat besedy byly povodně v roce 2002. Ty pro tuto zoologickou zahradu znamenaly nevyčíslitelnou pohromu. Zároveň však nastartovaly novou éru, která se pro zoo stala velkou motivací na změnu. Šest let po povodních byla pražská zoo vyhlášena časopisem Forbes jako 7. nejlepší na světě. Celé dění popisuje Fejk ve své nové knize, kterou nám představil. Beseda byla také směřována k tomu, aby žáci začali přemýšlet o udržitelnosti přírody a ekologii samotné.
Fotogalerie ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg