user_mobilelogo
Žáci osmého a šestých ročníků se v úterý 10. ledna vydali na exkurzi do Techmanie v Plzni. Výjezd byl pro všechny účastníky zdarma díky podpoře z Ústeckého kraje (ÚK IKAP A2). Prohlédli jsme si úžasné expozice ze světa vědy a vyzkoušeli spoustu pokusů na vlastní kůži. Krátký 3D film o existenci života jinde než na planetě Zemi  udělal velký dojem na všechny . Díky programům na podporu polytechnického vzdělávání a gramotností si všichni účastníci odnáší nejen skvělý zážitek, ale také spoustu nového vědění a zkušeností.
Děkujeme a těšíme se na příště!
Mgr. Irena Patková

Fotogalerie ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg