user_mobilelogo

10. závod dračích lodí StarColor Cup 2022 - 10.06.2022 | Dračí lodě - Česká  asociace dračích lodí - Czech Dragon Boat Association

V pátek, 10. 6. se na jezeře Matylda uskutečnil závod školních posádek dračích lodí. Naše škola se akce účastnila teprve podruhé, ale pro všechny přítomné žáky to byla první zkušenost s dračí lodí. Samotnému závodu předcházel jeden společný trénink na nově vzniklém jezeře Most. Přesto, že byla příprava na závod důkladná, při závodě se projevil zvýšený adrenalin a emoce, které posádku velmi rozhodily. Dvě závodní rozjížďky nás bohužel nekatapultovaly do šestičlenného finále a museli jsme se spokojit s konečným 9. místem z celkových 15 přihlášených škol. Akce byla velmi pěkně zorganizována a určitě se rádi zapojíme i v dalších letech, tentokrát trénink ještě zkvalitníme!

 

1654886611088.jpg

Všechny fotografie a videa z tréninku a závodu naleznete ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg