user_mobilelogo

Ve středu 23.11.2022. se ve Středisku volného času v Mostě konal turnaj okresního kola v přehazované základních škol a víceletých gymnáziích. I přesto, že se turnaje zúčastnilo jen pár týmu jednalo se o silnou konkurenci. Našim mladším žákyním se v konkurenci čtyř týmů základních škol v okresu vedlo velmi dobře. I přes velké nasazení ve finále nestačily na velmi zkušený tým a tak berou mladší žákyně 2. místo. Děkujeme všem účastnicím za reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému výsledku.

Reprezentantky: Žihlová Alice, Malá Hana, Krková Karolína, Bláhová Adéla, Krajníková Magdaléna, Vosmiková Adéla, Lochnerová Nikola, Ceralová Magdalena, Brezániová Iva, Tomášková Alexandra.

 

Přehazovaná.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg