user_mobilelogo

Florbalový úspěch zaznamenali znovu starší žáci, kteří při účasti čtyř nejlepších škol okresu vybojovali cenný postup do krasjkého finále. Ve sportovní hale SŠT Most se nejprve utkali s 3. ZŠ Most, kterou po mírném dramatu v závěru porazili 3:1. Následoval přímý souboj o postup se 7. ZŠ Most. Rychlý gól nám dodal klid na hokejky a po ubraněném zbytku zápasu jsme si odnesli výhru 1:0 a postup do krajského finále. Všem reprezentantům děkujeme! Školu reprezentovali: Hudík, Devera, Konopík J, Konopík D., Peška, Kunkela, Jurák, Kovář, Kopřiva, Štandera, Kučera Jan, Kučera Jakub

florb.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg