user_mobilelogo

Ve čtvrtek 8. 6. se žáci 7.A a 7.B vydali na třídní výlet. Tentokrát jsme to pojali poněkud sportovně a žáci si odhlasovali výlet do jump arény. Ráno v 7:30 jsme se všichni sešli na vlakovém nádraží v Litvínově a společně jsme se vlakem vydali na cestu do Ústí nad Labem. Počasí nám přálo a času bylo dost, takže jsme ještě před sportováním stihli rychlou zmrzlinu. Vyzkoušeli jsme místní městskou hromadnou dopravu a zdárně jsme dojeli až do našeho společného cíle. V jump aréně si sedmáci užili hodinu a půl zábavy, skákali na trampolínách, hráli volejbal a zdolávali různé překážky. Potom nám zbyla ještě hodina času na občerstvení v centru města a ve 13:30 už jsme byli na cestě domů. Výlet se nám velice vydařil, všichni žáci se chovali vzorně a patří jim velká pochvala. Velký dík také zaslouží pedagogický dozor – p. uč. Kunkelová, Reimannová, Gajarská a p. uč. Drtil.  

Mgr. Karolína Gajarská 

Fotogalerie k nahlédnutí ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg