Spolu s dětmi z 1. A jsme nacvičili taneček O mrazících uličnícich. K tomu jsme si krásně zazpívali. Děti i rodiče si představení moc užili. :-)

Děkujeme a všem přejeme krásný předvánoční čas.

Zpívání_stromeček_2022.jpg

Dnes jsme s dětmi vyrazili do knihovny Města Meziboří.
Vybrali jsme si vánoční stromek a společně ho ozdobili našimi vyrobenými ozdobami z Oborového dne.
Kolektivní dílo se velmi podařilo a všem nám vykouzlilo úsměv na tváři. :-)

Zdobení_stromečku_knihovna_2.jpg

Zdobení_stromečku_knihovna_1.jpg

V rámci našeho prvního oborového dne jsme s dětmi vyráběli ozdoby na stromeček, který půjdeme příští týden společně zdobit do knihovny města Meziboří.
Vyráběli jsme stromky z kartonu a vlny a dozdobili ho drobnými ozdobami.
Děti práce velmi bavila a stromečky se moc povedly. Celý den nám utekl jako voda.
V rámci oborového dne nás navštívil i žák 6. třídy a přinesl nám ochutnat vánoční rohlíčky. Byly výborné, děkujeme. :-)
Oborový_den_1.B_-_2.jpg

Oborový_den_1.B_-_1.jpg

Ve středu jsme se s dětmi zapojili do tzv. Puntíkového dne. Vyjádřili jsme tak podporu lidem s lupénkou.
Děkuji všem zapojeným. :-)
 Puntíkový_den_1.B___Bízová.jpg
S dětmi jsme se vydali na první návštěvu knihovny. Pro většinu dětí to bylo opravdu poprvé. Děti si přinesly velký zážitek a mnohé chtěly jít hned odpoledne s rodiči knihovnu navštívit znovu, aby se zaregistrovaly a měly svou vlastní průkazku do knihovny.
Děti byly rozděleny do 2 skupin a věnovaly se jim úžasné paní knihovnice. Četli si pohádku O drakovi a ve druhé části plnily hravé úkoly na stanovištích. Moc jsme si to užili. :-) A už teď se těšíme na další společnou návštěvu.

Knihovna_VB3.jpg

Knihovna_VB_1.jpg
Dnešní den jsme strávili jako halloweenská strašidla. A jako strašidla jsme si na pracovních listech během celého dne zopakovali naše znalosti z českého jazyka, matematiky, ale i angličtiny. K tomu jsme zvládli i strašidlácké tvoření. :-)
Celý den byl super a všichni si ho moc užili.

Helloween_1.B_2.jpg

Helloween_1.B_1.jpg

S dětmi jsme se zapojili do celorepublikové akce.
Děti pracovaly ve 2 skupinách a vlajky se jim moc povedly.
První skupina vytvářela vlajku z trhaných kousků barevných papírů a druhá skupina vytvářela vlajku z kuliček krepového papíru.
Moc jsme si to užili. :-)
1.B_vlajky_2.jpg1.B_vlajky_1.jpg
Dnešní vycházka se velmi vydařila. Děti si zasportovaly a také poznávaly přírodu.
Moc jsme si to společně užili.

1.B_vycházka.jpg