user_mobilelogo

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že členství ve školské radě ukončila jedna zástupkyně za rodiče (z důvodu odchodu dcery na střední školu), vyhlašuje ZŠ a MŠ Meziboří doplňovací volby. Prosíme všechny zájemce o kandidaturu ze strany rodičů, aby se do pátku 15. září 2023 přihlásili na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - předmět VOLBY ŠR.

Volby se uskuteční v termínu 2.10.2023 prostřednictvím školního informačního systému EDUPAGE.

Předem děkujeme všem a těšíme se na další spolupráci. Vedení školy

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg