user_mobilelogo

V předvánočním čase jsme vyrazili celkem se 42 dětmi do hlavního města Rakouska, do Vídně. Odjezd byl 7.12. ve velmi brzkých ranních hodinách, krátce po poledni už jsme projížděli ulicemi Vídně. První zastávkou bylo Přírodovědecké muzeum, které je poměrně rozsáhlé a s bohatými sbírkami. Poté jsme absolvovali krátkou procházku k radnici s vánočními trhy a pak nás již čekal přejezd na hostel, kde bylo zajištěné ubytování. Druhý den začal prohlídkou nádherného zámku Schönbrunn a trhy, které se nacházely před zámkem, jsme následně prozkoumali pod drobnohledem.

Zlatým hřebem zájezdu byl zábavní park Prátr, ve kterém jsme náš dvoudenní výlet zakončili. Děti zde měly rozchod, který trval celkem 3 hodiny, a stejně to některým nestačilo. Největšímu zájmu se těšily hlavně adrenalinové atrakce a ani chladnější počasí nikomu nebránilo užít si tuto příležitost naplno.

Návrat na Meziboří se uskutečnil po 22. hodině a celá výprava se výrazně unavená, ale s úsměvem na tváři rozešla do svých domovů.

Všem dětem děkuji za skvělou společnost a mým kolegům paní učitelce Mgr. Karolíně Gajarské a panu učiteli Mgr. Pavlu Kopeckému za podporu a pomoc.

Mgr. Veronika Řeháková


Fotogalerie ZDE 

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg