user_mobilelogo

Vánoční projekt

Po dvouleté pauze jsme opět vyjeli do spřáteleného města Sayda v Německu. Naši žáci měli možnost prohlédnout si zdejší školu, se kterou již dlouhé léta udržujeme úzké kontakty. V německé škole probíhal jako každý rok „Vánoční projekt“, který spočívá ve vytvoření dílen ze tříd, ve kterých si žáci mohou vyrobit různé zajímavosti. Letos jsme si mohli například ušít polštář, vyrobit slaměnou hvězdičku, lucerničku, hvězdu z papíru a mnoho dalšího. Po spořádání lehkého oběda, který pro nás připravili místní žáci v příjemné kantýně, jsme s malou zastávku v místní obchůdku, vyrazili po zledovatělé vozovce zpět domů. Vzhledem k mrazivému počasí jsme byli velmi rádi, že jsme se dostali domů v pořádku a zdraví.

Fotogalerie ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg