user_mobilelogo

Po týdenním lyžařském kurzu v krkonošských Vítkovicích se škola rozhodla uspořádat také příměstský kurz na mezibořské sjezdovce. Sněhové podmínky sice nebyly ideální, avšak skvělá práce lidí, kteří sjezdovku spravují, umožnila spustit vlek alespoň na pár dní.

Na přípravu nebylo mnoho času, akce byla spontánní. O to více nás potěšil velký zájem nejen z řad žáků, ale také jejich rodičů. Skoro čtyřicet žáků druhého stupně se sešlo ve čtvrtek v dopoledních hodinách na svahu. Bonusem pro všechny bylo slunečné počasí, které nás vítalo ihned při příchodu. Na lyžích vůbec poprvé stálo celkem devět žáků, kteří se ale poměrně rychle dostali na vrchol sjezdovky a z něj pak bezpečně dolů. Páteční dopoledne probíhalo též bez komplikací a za doprovodu krásného počasí. Začátečníci se již vozili po celé sjezdovce téměř bez pádů. Pokročilí žáci pak pilovali lyžařské styly pomocí průpravných a herních cvičení. Lyžařskou atmosféru nám bohužel překazil víkend. Vzhledem k dešti, oteplení a související kvalitě terénu jsme byli nuceni lyžařský kurz předčasně ukončit.

Všem žákům i instruktorům patří velké poděkování a věříme, že sněhové podmínky pro konání místního lyžařského kurzu budou v následujících letech třeba ještě příznivější než letos.Fotogalerie ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg