user_mobilelogo

Naše škola se po (nešťastné) covidové době opět vrátila k tradici konání recitační soutěže, kterou vyhlašuje středisko pro kulturu Praha pod záštitou Ministerstva kultury ČR. Školní kolo proběhlo 15. února v prostorách školní hudebny. Z každé třídy byli vybráni 2 či 3 nejlepší recitátoři, kteří svou třídu reprezentovali. Žáci si pod vedením svých třídních učitelů vybrali básně či texty, které pak prezentovali nejen před tříčlennou porotou, ale také před pozvanými rodiči či prarodiči. Všichni s přehledem zvládli naučené texty a s lehkostí vystoupili před všemi účastníky a hosty. Poděkováním pro všechny žáky byl hlasitý potlesk, diplomy (třeba i za účast) a řada moc pěkných odměn.

3 kategorie reprezentovalo 21 žáků 1. stupně. Vítězství by si zasloužil každý, nicméně konkurence byla veliká, a tak byli vybráni nejlepší z nejlepších. Žáci (2. a 3. kategorie), kteří obsadili 1. a 2. místo, postupují do okresního kola, které se bude konat v průběhu měsíce března. Všem ještě jednou děkujeme a blahopřejeme.

Mgr. Jitka Nováková, ZŠ a MŠ Meziboří


Fotogalerie ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg