user_mobilelogo

V pondělí 17. dubna se žáci šestých ročníků zúčastnili preventivního programu Státního zdravotního ústavu s názvem Dej si taky/ Díky, nechci. Žáci byli rozděleni do skupinek a v průběhu dvouhodinového programu se střídali na několika stanovištích. Každé stanoviště ilustrovalo velmi realistický příběh člena party a věnovalo se některé z návykových látek, včetně poměrně nových trendů v oblasti kouření jako jsou např. zahřívaný tabák, elektronické cigarety nebo nikotinové sáčky. Žáci se seznámili nejen se zdravotními důsledky užívání návykových látek, ale také se prostřednictvím příběhů mohli vžít do kůže těch, kteří jsou jen svědky mnohých velmi nebezpečných situací. 

Děkuji žákům za aktivní účast, třídním učitelům za zapojení a lektorkám za velmi poučný program. 

Mgr. Irena Patková 

               foto_1.jpg   foto_2.jpg


            foto_3.jpg foto_4.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg