user_mobilelogo

Dne 2.6. 2023 se konal pod záštitou ZŠ Meziboří dětský den na atletickém stadionu Meziboří. Společně s žáky základní školy ZŠ Meziboří se zúčastnili žáci naší partnerské školy Sayda z Německa. Žáci si společně poměřili síly hned ve třech sportech zároveň (volejbal, fotbal a přehazovaná). I když na nás nečekalo příliš teplé počasí, žáci i tak statečně bojovali, a to hned v několika kategoriích. Jednotlivé sporty, byly totiž ještě rozděleny dle věkové kategorie, a tak se utkali žáci 6. a 7. tříd a současně žáci 8. a 9. tříd. Celý den byl doprovázen skvělou náladou, která byla na obou stranách škol. Na stupně vítězů čekala taška plná překvapení, a i pro žáky, kteří se neumísili na stupni vítězů měl pan ředitel Mgr. Jan Peška přípravené malé překvapení, které na ně čekalo při odchodu. Tímto děkujeme všem žákům a učitelům, kteří se účastnili tohoto krásného dne a doufáme, že se v takto hojném počtu sejdeme i další školní rok. 

Fotogalerie k nahlédnutí ZDE
Video k nahlédnutí ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg