user_mobilelogo

29.6.2023 v KZM proběhlo již tradičně rozloučení s našimi deváťáky. Tento rok pod vedením paní učitelky Mgr. M. Procházkové (třídní IX.A) a paní učitelky Mgr.D. Brandtové (třídní IX.B). Pozvání přijaly také paní učitelky, které obě třídy provedly I.stupněm – Mgr. K.Fröhlichová a Mgr.Z.Blažková. Loučení bylo velmi dojemné a my našim deváťákům přejeme do budoucna hodně úspěchů a hladký přesun na další stupínek do světa dospělosti v podobě středních škol.

Fotogalerie k nahlédnutí ZDE
Video k nahlédnutí ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg