user_mobilelogo

Ve Sportovní hale Meziboří se v pátek 16. 12. konal již 23. ročník turnaje v sálové kopané. Na tradiční turnaj, který pořádá naše škola, se v letošním roce přihlásily pouze 3 školy litvínovké oblasti. Postavili jsme proto 2 týmy, které si vedly více než úspěšně. "A" tým zelených si po čtyřech výhrách zaslouženě odnesl putovní pohár pro vítěze. Velmi mile překvapil "B" tým žlutých, který se převážně skládal z žáků 6. a 7. tříd. Dvě prohry a dvě výhry znamenaly pěkné třetí místo. Všem účastníkům patří veliké poděkování za reprezentaci školy.

1671308236978.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg