Lyžování na Meziboří není začátkem prosince již příliš obvklé. Proto byla možnost uspořádat lyžařský a snowboardový kurz o to vítanější, a to nejen pro 47 žáků naší školy, ale pro všechny zúčastněné. Tito školáci si mohli užít alespoň dva dny na sjezdovce v Meziboří, kde se otevřely nové možnosti v lyžování a snowboardingu.

Kurzu se zúčastnila i skupina nadšených žáků, kteří poprvé stáli na lyžích či snowboardu. I přes počáteční obtíže projevili obrovský elán a odhodlání naučit se nové dovednosti. Instruktoři a zkušenější spolužáci vždy ochotně pomáhali a sdíleli své zkušenosti s těmi, kdo teprve objevovali krásu zimních sportů.

Tato událost nejen nabídla příležitost ke zlepšení dovedností na sjezdovce, ale také posílila pouta mezi žáky a vytvořila přátelskou atmosféru plnou vzájemné podpory a radosti ze společného objevování nových dovedností. Kurz tak nejen přinesl zábavu a sportovní vyžití, ale především posílil kolektivní duch a spolupráci mezi žáky naší školy.

Děkujeme všem našim žákům, pedagogickému sboru a především všem, kteří se starali o areál sjezdovky. Vaše podpora, oddanost a práce nám umožnily prožít chvíle plné radosti a nových zážitků. Jsme vděční za vaši pomoc a angažovanost, která zpříjemnila celý lyžařský a snowboardový kurz.

Všechny fotografie naleznete ZDE1702580736858.jpg