Výstřižek_vzpomínkový_vodák.PNG

Vzpomínkový vodák (ZŠ Meziboří) – poslední prázdninový víkend

Ahoooj vodáci, pořádáme vzpomínkový vodák na Ohři pro bývalé žáky ZŠ Meziboří, kteří se alespoň jednou zúčastnili vodáckého výcviku mezibořské základní školy. Pokud chcete zavzpomínat na vodácký výcvik a máte chuť si připomenout atmosféru a kouzlo „vodáku“, přihlaste se do konce května e-mailem s názvem „Mám zájem“ na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Obratem obdržíte odkaz na přihlášku (v podobě Google formuláře), kde se také dozvíte další podobnosti. Výhodu budou mít ti, kteří se rovnou domluví jako posádka do lodi. Přihlášku vyplňuje každý z lodi samostatně, mít k sobě rovnou kolegu do lodi není podmínkou, ale výhodou.

Vzpomínkový vodák je určen jen pro plnoleté. Podmínkou je, že jste se v minulosti zúčastnili alespoň jednoho vodáckého výcviku mezibořské základní školy. Toto setkání není pojato jako oficiální akce, každý pluje na vlastní zodpovědnost a nebezpečí. Budeme plout o víkend, konkrétně poslední prázdninový víkend 31. srpna a 1. září 2024.  Splujeme blízkou řeku Ohři z Vojkovic přes Perštejn do Klášterce nad Ohří. Další podrobnosti zjistíte při vyplňování přihlášky. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Ahoj

Aleš Jedlička a Dáša Kunkelová