user_mobilelogo

Na palubovce Sportovní haly Most se v pátek 7. 10. konalo okresní kolo starších žáků ve stolním tenise. Zástupci naší školy zvítězili nejprve nad ZŠ J. Arbesa v poměru 6:1. Stejným poměrem pak nad žáky litvínovského gymnázia a na závěr znovu šest vyhraných zápasů oproti jednomu prohranému se ZŠ V. Talicha Most. Čtveřice žáků ve složení Honza Kovář, Vašek Peška (oba 8.A), Filip Brezáni (7.A) a Ríša Kaur (7.B) se mohla radovat nejen ze zisku zlatých medailí, ale také z postupu do krajského kola, které by se mělo uskutečnit v Litoměřicích. Chlapci děkujeme za reprezentaci školy a budeme držet palce na krajském finále!1665145520232.jpg

Všechny fotografie z turnaje nalezente ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg