user_mobilelogo

Teplická sportovní hala přívitala sedm nejlepších škol Ústeckého kraje, které se utkaly o kvalifikaci do republikového finále. Naši chlapci se netajili ambicemi na příčky nejvyšší, avšak nečekaná porážka ve skupině nás vrátila zpět na zem. Druhé místo z tříčlenné skupiny znamenal postup do čtvrtfinálových bojů. Soupeřem nám byla ZŠ Kamenická Děčín, se kterou jsme po velkém boji zvítězili těsně, 2:1. Semifinále jsme rozehráli velmi dobře a soupeři z Biskupského gymnázia v Krupce téměř nepůjčili míček. V druhé půli jsme po jedné z chyb v rozehrávce inkasovali a s dobrou obranou soupeře si následně již nedokázali poradit. V souboji o třetí místo jsme ale znovu našli motivaci a vrátili porážku ze základní skupiny soupeři z Litoměřic. Naši chlapci se za předvedené výkony a vybojované třetí místo v kraji rozhodně nemusí stydět. Všem patří velké poděkování a pochvala za reprezentaci školy!

 

Sestava: Devera Adam, Konopík Daniel, Konopík Jan, Kučera Jan, Jurák Michal, Kovář Jan, Peška Václav, Hudík Josef, Štandera Adam, Kopřiva Vít, Kučera Jakub a Kunkela Alexandr.

Kompletní výsledky ZDE

1682017335415.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg