user_mobilelogo

Tým starších chlapců, ve velké konkurenci čtrnácti škol okresu, vybojoval v nejoblíbenějším světovém sportu, fotbalu, první místo. Ačkoli se turnaj nevyvíjel příliš dobře a hned úvodní porážka oddálila postupové naděje, tým se z ní poučil, oklepal a v další fázi již všechny soupeře dokázal porazit. Velké drama přinesl finálový zápas se 7. ZŠ Most. Po remíze v základní hrací době přišly na řadu penalty, ve kterých bylo všech šest našich střelců úspěšných a chycená penalta znamenala vlnu nadšení z postupu do krajského finále. Našim reprezentantům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme mnoho štěstí na kraji.

Složení týmu: Hůla Václav, Kekel Jakub, Zeman Petr, Fiala Lukáš, Bohata Adam, Filipowicz Marek, Lošťák Matouš, Kopřiva Vít, Štandera Adam, Peška Václav, Kunkela Alexandr a Tesárek Miroslav.

1682017335225.jpg

 

 

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg