user_mobilelogo

V pondělí 17. 4. jsme se společně s žáky 2. stupně vydali do Mostu na okresní kolo SAZKA olympijského víceboje. Naši školu jeli reprezentovat tito sportovci: Laura Arandičová, Martin Blecha, Iva Brezániová, Matyáš Jiří Frýbert, Josef Hudík, Jan Konopík, Kateřina Krátká, Ondřej Křivánek, Alexandr Kunkela, Jan Lachkovič, Matouš Lošťák, Hana Malá, Kateřina Martináková, Kateřina Pernerová, Václav Peška, Ellen Poživilová, Adéla Praská, Ondřej Slavíček, Matěj Štolba, Alexandra Tomášková, Pavel Větrovec, Adéla Vosmiková a Alice Žihlová. Žáci se účastnili celkem 5 disciplín – trojskok, skákání přes švihadlo, kliky, hod medicinbalem a jako poslední disciplínu si mohli vybrat dribling nebo běh na vzdálenost 1 km. Konkurence byla obrovská, i přesto se nám ale podařilo umístit na stupních vítězů hned v několika kategoriích. 1. místo ve své kategorii obsadili Ondřej Křivánek, Kateřina Pernerová a Pavel Větrovec. Druhá místa obsadili Alice Žihlová a Jan Lachkovič. Třetí místa ve svých kategoriích ukořistili Alexandr Kunkela, Ondřej Slavíček a Adéla Praská. Také tým, který reprezentoval naši školu, se umístil na krásném 3. místě. Do krajského kola automaticky postupovali sportovci, kteří skončili na 1. a 2. místě v dané kategorii. Kromě toho ale měli možnost se do krajského kola kvalifikovat počtem bodů. Díky tomu se vydá příští týden na krajské kolo hned několik sportovců – Ondřej Křivánek, Kateřina Pernerová, Pavel Větrovec, Alice Žihlová, Jan Lachkovič, Ondřej Slavíček, Martin Blecha, Adéla Vosmiková, Jan Konopík a Adéla Praská. Díky vysokému počtu bodů se do krajského kola kvalifikoval i náš školní tým. Všem reprezentantům děkujeme za neskutečné výkony a postupujícím držíme palce v krajském kole, které proběhne 4.5. v Kláštěrci nad Ohří. 

FOTOGALERIE K NAHLÉDNUTÍ ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg