user_mobilelogo

V areálu městského gymnázia v Jirkově se sešlo 7 vítězných škol z okresních finále, aby se utkaly o postup do finále republikového. Již samotný postup do krajského kola v minikopané byl pro naše žáky velkým úspěchem. Po prvních dvou těžkých zápasech ve skupině (s oběma budoucími finalisty) se naši žáci utkali o přímý postup s chlapci z Děčína. Rychlý gól přinesl našim žákům na kopačky klid a ještě do poločasu přidali gól druhý. Zápas skončil nakonec 2:1, což znamenalo postup ze třetího místa a postup do čtvrtfinále. I zde se nám podařilo soupeře udolat a postoupit do semifinále. Bohužel sled zápasů byl velmi rychlý a hráči hráli téměř bez odpočinku, což se projevilo v posledních dvou zápasech, které jsme oba prohráli. Domů jsme tak odjížděli se čtvrtým místem, ale hlavami rozhodně vztyčenými. Všem chlapcům děkujeme za předvedenou a bojovnou hru.

Sestava: Hůla Václav, Kekel Jakub, Štandera Adam, Zeman Petr, Fiala Lukáš, Kopřiva Vít, Lošťák Matouš, Filipowicz Marek, Bohata Adam, Tesárek Miroslav, Peška Václav a Kunkela Alexandr. 1683227528115.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg