user_mobilelogo

dl.jpg

Primátor města Mostu svolal na úvod školního roku žáky základních a středních škol k jezeru Most. Právě zde se konal premiérový závod "O cenu primátora města Mostu". Celkem devatenáct posádek, z toho deset složených ze žáků základních škol bojovalo s tratí o délce dvě stě metrů. Část našich žáků již měla zkušenost s červnovým závodem na Matyldě a i možná proto se hned v první kvalifikační jízdě ukázalo, že budeme letos bojovat o pozice nejvyšší. Vítězná rozjížďka nás posunula do finále A, což pro nás bylo velkým překvapením. Ani ve finále jsme rozhodně nezaostávali a drželi se do polsedních chvil na čele, v závěru nám ale došly síly a dvě lodě jsme nechali před sebou. Třetí místo bylo i tak obrovským úspěchem, ačkoli v tomto případě jde především o netradiční a příjemný sportovní zážitek. Všem reprezentantům děkujeme.

Složení týmu: Arandičová L., Bohata A., Hrubá L., Hudík J., Jaňovková K., Jindra R., Kopecký F., Kovář J., Křivánek O., Kunkela A., Martináková K., Mašek Š., Nikodímová A., Peška V., Petrlíková V., Salač K., Smolíková A., Štolba M., Tomášková A., Vaculovič F.

1696078476130.jpg

1696078476146.jpg

1696078476163.jpg

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg